Petri Kutusunda Besiyerleri Yeni Ambalajında!

GBL teknik personeli tarafından geliştirilen, “nem oluşumunu engelleyen” yeni poşetimizi kullanımınıza sunuyoruz. Besiyerlerinde sık görülen nem oluşumuna karşı geliştirdiğimiz özel poşetimizin avantajları;

  • Nem oluşumuna orta derecede, gaz ve aroma oluşumuna yüksek derecede bariyer oluşturması,
  • Böylelikle şrink tabir edilen ambalajlarda karşılaşılan “terlemenin” önüne geçilmesi,
  • Dolayısıyla ürünün miyadının uzatılması ve ve estetik görünümünün iyileştirilmesi,
  • Oda sıcaklığında bekleme süresinin uzaması,
  • Sıcaklık değişimlerinden daha az etkilenme,
  • Biyolojik olarak parçalanabilir olduğu için doğaya zarar vermemesi şeklinde özetlenebilir.

 

Klas 100 steril odada, tam otomatik makinelerde, el değmeden hazırlanan, doldurulan ve yeni, nem tutmayan özel poşetimizle paketlenen GBL® ROSPET™ markalı Petri kutusunda besiyerlerimizin kalitesi belirgin olarak artacaktır. Bu el ilanı geçiş sürecinde siz değerli kullanıcılarımızı bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Her türlü öneri, şikayet ve bildiriminiz için lütfen info@gbl.com.tr adresine e-posta gönderiniz. Ürünlerimize ait lot bazında düzenlenmiş analiz belgeleri için lütfen info@gbl.com.tr adresine e- posta gönderiniz.

GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı, klinik ve klinik dışı mikrobiyoloji laboratuvarlarının ihtiyaçları için yüzlerce değişik formülasyonda kullanıma hazır besiyerleri üretmektedir. Ürün portföyümüz için lütfen http://www.gbl.com.tr/klinik-mikrobiyoloji/ ve http://www.gbl.com.tr/endustriyel-mikrobiyoloji/ adresini ziyaret ediniz.

Yazar: Serkan Saykın / Biyolog

İlk Yayın Tarihi: 17.04.2013

Revizyon Tarihi: 22.08.2016

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın