Besiyerlerinde Performans Kontrolü

Besiyerinin karakteristiğini belirleyen performans özelliklerini en iyi şekilde yansıtan bütün mikroorganizmalar önceden geçerli kılma kriteri olarak belirlenmiştir ve besiyerlerinin kalite kontrolünde kullanılır.

Besiyerinin karakteristiğini belirleyen performans özelliklerini en iyi şekilde yansıtan bütün mikroorganizmalar önceden geçerli kılma kriteri olarak belirlenmiştir ve besiyerlerinin kalite kontrollerinde kullanılırlar. İsteyen müşterilerimize lot numarasına göre tanzim edilmiş analiz belgesi derhal ulaştırılır.

Ürünlerin LOT numarasına göre düzenlenmiş analiz belgeleri için lütfen ürüne ait Ref No ve Lot No bilgisi vererek info@gbl.com.tr e-posta adresine  talep gönderiniz.

GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı, klinik ve klinik dışı mikrobiyoloji laboratuvarlarının ihtiyaçları için yüzlerce değişik formülasyonda kullanıma hazır besiyerleri üretmektedir. Ürün portföyümüz için lütfen http://www.gbl.com.tr/klinik-mikrobiyoloji/ ve http://www.gbl.com.tr/endustriyel-mikrobiyoloji/ adresini ziyaret ediniz.

Yazar: Fatih Akgöze

İlk Yayın Tarihi: 17.04.2013

Revizyon Tarihi: 22.08.2016

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın