Dudullu OSB Tesis

Dudullu OSB’deki tesisimizde, güncel ulusal ve uluslararası standartlara tam uyum içinde, en kaliteli hammaddelerle tıbbi cihaz temizleyicileri ve dezenfektanları, biyosidal ürünler (el ve cilt dezenfektanlar, yer ve yüzey dezenfektanları) üretiyoruz.

2001’den beri aynı yerde, aynı heyecanla, hemodiyaliz kliniklerinin, endoskopi ünitelerinin ve enfeksiyon kontrol komitelerinin hijyen ve dezenfeksiyon alanında ihtiyaç duyduğu ürünleri, en yüksek kalite standardında, Avrupa Birliği normlarına tam uyum içinde üretiyoruz ve ihraç ediyoruz.

Ürüne özgü farklı materyallerden yapılmış hazırlama tanklarında, en yüksek standartta filtrelenmiş su kullanarak ve LOT bazında izlenebilirliği sağlamak için dökme değil orijinal fıçılarda tedarik ettiğimiz, kalite kontrol laboratuvarımızın izin vermesinden sonra kullanabildiğimiz hammaddelerle butik, kaliteli, siparişe ve müşteriye özel üretim yapıyoruz.


Üretimimizin çoğunu 20’den fazla ülkeye sürekli olarak ihraç ediyoruz. Yüksek kapasiteli ters osmoz su sistemiz, 6 tonluk karıştırıcılı, ex-proof motorlu hazırlama tanklarımız ve otomatik dolum ve etiketleme makinemizle hızlı ve zamanda üretim yapıyoruz.

Diğer daha küçük hacimli çelik ve plastik tanklarımızla farklı formülasyonları eş zamanlı olarak hazırlayıp, esnek bir üretim programıyla zamanında üretebiliyoruz.


JIT (just in time; tam zamanında) üretim ve envanter tekniğiyle, farklı ürünlerden ve ambalajlardan oluşan siparişleri bile kısa zamanda teslimata hazır hale getirebiliyoruz. İstanbul Sanayi Odası tarafından düzenlenen kapasite raporumuzdan yıllık üretim kapasitemize ait bölüm aşağıdadır.
Yıllık üretim kapasitemizden ambalaj farklılıklarına göre bazı örnekler vermek gerekirsek;

  • 100 ml: 2.500.000 adet
  • 250 ml: 2.400.000 adet
  • 500 ml: 2.200.000 adet
  • 1000 ml: 1.800.000 adet
  • 5000 ml: 750.000 adet
  • 10000 ml: 500.000 adet
Ürün Adı(Cins-Özellik Ticari Ve Teknik Adı) Miktar Birim
Biyosidal ürünler (El, cilt, yer, yüzey, ortam vb. için) 1.795.000 kilogram
Dezenfektan sıvı (1)(Yüzey, yer, tıbbi ve cerrahi aletler, endeskoplar için antiseptik solüsyonlar) 6.460.000 kilogram
Dezenfektan sıvı (2)(Hemodiyaliz solüsyonları; sitrik asitli, perasetik asitli ve sodyum hipokloritli dezenfektanlar, asidik ve bazik diyaliz solüsyonları) 5.300.000 kilogram
Çok amaçlı temizleyici (Yüzey, yer, tıbbi ve cerrahi aletler, endeskoplar için temizleyici solüsyonlar ve bakım ürünleri) 215.000 kilogram