Müşteri Yorumları

M. Nuri Özyoldaş

"GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı ile 30 yılı yakın bir çalışmamız var.

Bu süre zarfında, ürettiği ürünlerin güvenilirliği, kalitesi, çeşitliliği, yasal mevzuata uyumluluğu ve kullanıcıya teşhis için sağladığı yarar, sürekli üst düzeyde oldu, olmaya devam etmektedir.
Ürün ambalajı ve sevkiyatı konusu güven verici oldu. 
Üründe sorun çıktığı zaman, miktarı ve ederi ne olursa olsun arkasında durdu, karşıladı.
Tüketicinin teknik destek talepleri hemen ve doğru olarak çözdü.

Başarısını ve kaliteli hizmet anlayışını yükselterek devam ettireceğine inanıyorum."

M. Nuri Özyoldaş

Müdür

HYMED Medikal Sis.San.ve Tic.Ltd.Şti.

"GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı’nın ürettiği mikroskopi boyaları ve mikrobiyoloji besiyerlerini, dezenfektan grubu ürünlerini 10 seneden fazla bir süredir Antalya,İzmir,Mersin,Konya başta olmak üzere tüm Türkiye’deki Özel Hastane, Devlet Hastanesi,Üniversite Hastanesi ve Laboratuvar müşterilerimize güvenle tedarik ediyoruz. Bu süre zarfında, gerek kalite gerek teslimat ve müşteri hizmetleri konusunda bir aksaklık yaşamadığımız gibi, bildirim yaptığımız tüm şikayetler çözülmüş, öneriler dikkate alınmıştır. GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı’nı hem sundukları hizmet hem de ürün gamı çeşitliliği ve ürünlerin kalitesi bakımından tavsiye ederim.."

Halit YURTSEVER
Şirket Müdürü

ETTA İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ LABORATUVAR CİHAZ VE EKİPMANLARI

"Gbl marka ürünler mevzuata, yasal şartlara uygun olarak gönderilmektedir. Gbl firması ürünlerin termin konusunda zamanında bilgilendirmekte ve uygun şartlarda ambalajlama yapmaktadır. Ürünlerin sevkinden ürünün dış amlajına herhangi bir şey olsada, ambar veya kargodan kaynaklı, ürünlere bir şey olmamaktıdır.

Ürün çeşitliliğinde ve yeni ürünlerin üretilmesi konusunda  bilgilendirilmektedirler. Ürün içerikleri veya yeni ürünler hakkında  geri dönüşler hızlı yapılmaktadır. Mail veya telefon yoluyla ulaştığımzda GBL firmasında  yetkili kişiler ilettiğimiz konuları ilk işleri gibi takip etmektedirler.  Gbl firması çözüm odaklı olması, yeni ürünlere açık olması ve zaman içersinde yenilikçi bir yapıda olması tercih sebebimizdir.

Saygılar sunar, iyi çalışmalar dilerim.."

NEŞET BİRLİK

Agon Teşhis Sistemleri Ve Danışmanlık

"GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı’nın ürettiği kimyasal  boyaları 5 yıldan  bugüne kadar yürütmekte olduğumuz Şehir Hastaneleri projelerimizde güvenle tedarik etmekteyiz.

Bu süre zarfında ; gerek kalite ,gerek lojistik  ve müşteri hizmetleri konusunda bir aksaklık yaşamadığımız gibi, bildirim yaptığımız tüm şikayetler çözülmüş, öneriler dikkate alınmıştır.
Özellikle bir problem karşısında başta firma sahibi olmak üzere tüm birimlerin göstermiş olduğu hassasiyet takdire şayandır.
GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı’nı hem sundukları hizmet hem de ürün gamı çeşitliliği ve ürünlerin kalitesi bakımından gönülden tavsiye ederiz.
Teşekkürler, İyi Çalışmalar "

Tülay Akturan
Satınalma ve Proje Yöneticisi
Bee Biyoteknoloji

"GBL Firmasının üretim tecrübesi ve buna bağlı iş ortaklığı bize ilaç endüstrisin de farklı bir yön kazandırmıştır. Tüm eleştirileri bir çözüm önerisi olarak algılayan firma Türkiye ilaç Üreticileri pazarında hızla ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Ve GBL ile çalışmak çok zevkli ve keyif vericidir.."

Nihat KULA
Mikrobiyoloji Grup Sorumlusu – Yöneticisi